Sunullah Mah. Ordu Cad. No:71 BANDIRMA
Pazartesi-Cumartesi: 09:00 - 18:00

ÖZTOZLU SİGORTA

Öztozlu Sigorta , 2005 yılında kurulmuş limited bir şirkettir. Kuruluşunun ilk gününden itibaren sigorta bilincinin daha geniş kitleler tarafından algılanmasını, böylece sektörün büyümesine katkıda bulunmayı ve fayda yaratmayı bir misyon olarak benimsemiştir.Bu Bağlam da yarattığı güven ve yüksek performansın etkisiyle müşterilerine her zaman katkı sağmayı şiar edinmiştir.Kasko, trafik, yangın, mühendislik, tarım, sağlık, ferdi kaza, nakliyat, oto dışı kaza, dask , sorumluluk sigortaları , Hayat ve Emeklilik  dahil tüm branşlarda faaliyet gösteren şirketimiz, Kendini Yenileme ve Daha İyi Bir Hizmet Vermek Adına Çalışmalarına İstikrarlı Bir Şekilde Devam Etmektedir.

Misyonumuz

Çağdaş, kurumsal bir iş anlayışını benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadromuzla, kişi ve kurum haklarına saygılı, geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine sigortacılıkta en üst düzeyde kaliteli hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve toplumumuza karşı sorumluluğumuzun bilincinde, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızı teknolojik yeniliklerle birleştirerek, geçmişte olduğu gibi gelecekte de sigortacılıkta güven ve memnuniyetin ilk adresi olmak.

Kalite Politikamız

Yönetim olarak hedefimiz, kalite yönetim sistemi sürekli iyileştirmek ve geliştirmek üzere gerekli faaliyetleri planlamak ve hayata geçirmektedir. Hizmet sürecinde temel prensibimiz, müşteri odaklı yapılanmayı esas alarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet sürecine dahil etmek, böylece hizmetin kalitesini sürekli arttırmaktadır. Tüm Müşterilerimizin ve Çalışanlarımızın, beklenti ve taleplerini en üst düzeyde karşılamaya çalışarak, onlara güven duydukları bir ortam sağlamaktır. Çalışanlarımızı eğitimlerle sürekli destekleyerek, gelişimlerine katkıda bulunmak ve iyileştirme süreçlerinde etkin olarak yer almalarını sağlamaktır.

+ Sigorta ve Kasko Hizmetleri
% Müşteri Memnuniyeti
7/ Her Zaman Yanınızdayız
+ Büyüyen Müşteri Portföyümüz

İş Ortaklarımız

axasigorta anadolusigorta allianz